haberler-9953-b.jpg

 

Ağrısız Yaşam artık Kadıköy'de!

 

GTOS Terapi ile kronikleşmiş tüm ağrılara son!
Tek seans kadar hızlı, ameliyatsız, ışınsız, iğnesiz, patentli ve özgün tedavi yöntemi ile; Bel-Boyun Fıtığı, kireçlenme, sırt ağrısı ve birçok ağrıya kalıcı ve etkili çözüm!..

Detaylı bilgi için 0216 485 11 15 numaralı telefondan ya da @agrilarinizdankurtulun insagram ve @agrilarinizdankurtulun facebook hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gtos Terapi; kas ve iskelet sistemini oluşturan tüm yumuşak dokularda (kas, tendon, fasya vb.) etkili olan; ağrı spazm ve ağrı kısır döngüsünü, spazmı çözerek kıran; başta ağrı, hareket kısıtlılığı, his-kuvvet kaybı olmak üzere meydana gelen ikincil problemleri de kalıcı olarak tedavi eden, bel fıtığı ve boyun fıtığı rahatsızlıklarında uygulanan manuel bir tedavi metodudur.

 

GTOS TERAPİSTİNİZİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

 

Sadece fizyoterapistlerin uyguladığı bir tedavi olan GTOS terapistinizin, en az 5 yıllık manuel terapi alanında deneyimi ve eğitimi olan bir fizyoterapist olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında fizyoterapistin GTOS terapi uygulama tecrübesi artıkça tedavinin kalıcılığı ve etkinliği de o oranda artacaktır. DOiT’te, sadece GTOS terapi alanında çalışan, 10 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahip uzman fizyoterapistler bu konuda yetkin ve etkili tedavi uygulaması yapmaktadırlar.

Arama Yap

+
doitLoad