referanslar-416-b.jpg

 

Halil Kıvrak / Serbest Meslek

 

Tam tamına 20 yıldan beri kronikleşmiş olan sırt ağrısı tedavisi için, bu yıllar boyunca çoğu İngiltere'de olmak üzere Türkiye de dahil sayısını hatırlayamadığım tedavi merkezi ve hastaneye gittim. İsmini duyup da "Acaba bu çare olur mu?" diye her şeyi denedim.

 

Bana "Sen iyileşmezsin, bu ağrıyla yaşamasını ögrenmen lazım." diyenlerden sonra DOiT ailesiyle tanıştım.  2-3 ay gibi kısa sürede yaşıma rağmen 20 yıl önceki yaşam kalitesine gelmemi sağladırlar.

 

Tedavi süresi boyunca samimiyetle ve profesyonellikle beni dinleyen, her soruma cevap veren ve beni yönlendiren sihirli yeteneklere sahip olan başta Burak Aydemir Hoca ve Adem Çalı Hocaya, insan olarak değerli oldugumuzu hatırlatan misafirperverliklerinden dolayı Gülcan Hanım ve tüm DOiT ailesine minnettarlığımı hayatım boyunca bir borç bilirim.

 

Hastalarının iyileşmesini her türlü gayenin üstünde tutan çok nadide değerli, samimi, güleryüzlü, ilgili, profesyonel Burak Bey ve tüm Doit çalışanlarıyla tanışmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Uykusuz gecenin ne demek olduğunu bana unutturan bu güzel aileye teşekkürlerimi iletiyorum.

Arama Yap

+
doitLoad