referanslar-416-b.jpg

 

Melike YILMAZ - Endüstri Mühendisi / Akademisyen

 

Yedi yaşımdan beri alp disiplini kayak sporuyla professiyonel olarak ilgilenerek kulüpler arası, bireysel ve okul takım yarışmalarına aktif olarak katıldım. Bir süredir spor yaparken geçirdiğim kazalar nedeniyle olan dizimdeki sakatlıklar günlük yaşamımı olumsuz etkilemeye başladı.

 

Birçok kez farklı fizik tedavi uzmanlarına gidip, fizik tedavi gördüm. Fakat hiçbiri DOiT ekibinin benimle ilgilendiği kadar dikkatli inceleyip, araştırıp bilgilendirme yapmadı. Kısa süreli iyileşmeler yaşadım ama sorunlarım hep tekrar etti.

 

Öncelikle DOiT’te klasik bir fizik tedavi görmedim. Spor geçmişimi ve geçirmiş olduğum tedavi süreçlerini fizyoterapistim Osman Hoca ve Adem Hoca uzun uzun inceledi. Daha sonra nasıl bir tedavi süreci izleyeceklerine karar verdiler ve bana özel bir program hazırladılar. Bu arada tedavi süreci konusunda bana bilgilendirme yaparken yapmamam gereken hareketleri de anlattılar.

 

Uyguladıkları program içinde fizik tedavi, rehabilitasyon ve güçlendirme süreçleri ayrı ayrı oluşturuldu. Yaklaşık 2 ay süren tedavi süreci sonunda ağrılarımdan kurtuldum.

 

Tedavim sürecinde DOiT ekibiyle çalışmaktan inanılmaz keyif aldım. Her aradığımda, en küçük sakatlığımda veya ağrım olduğunda, yoğun programına rağmen zaman ayırıp benimle ilgilenen, yoğun çalışma tempom nedeniyle gidemediğim zamanlar telefonla beni arayarak bana destek veren başta değerli Osman ve Adem Hocam olmak üzere tedavim boyunca benimle ilgilenen tüm DOiT ekibine çok teşekkür ederim.

Arama Yap

+
doitLoad