referanslar-416-b.jpg

Halil Kıvrak

halil-kivrak-642.jpg

Hastalarının iyileşmesini her türlü gayenin üstünde tutan çok nadide, değerli, samimi, güler yüzlü, ilgili, profesyonel DOiT çalışanlarıyla tanışmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Uykusuz gecenin ne demek olduğunu bana unutturan bu güzel aileye teşekkürlerimi iletiyorum.

Devamını gör

Dursun Sarı

dursun-sari-5982.jpeg

Tedavi sürecimdeki katkıları ve hatta tedavi sonrasında bile durumumu yakından takip ettikleri için başta Adem Çalı olmak üzere tüm DOiT ekibine ve özellikle de Hilmi Hoca’ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Onların tedavi ve tavsiyelerine birebir uyunca iki ay geçmeden koşularıma eskisinden daha güçlü bir şekilde başladım.

Devamını gör

Melike Güner

melike-guner-869.jpg

Sevgili DOiT ekibi, sizler harikasınız! Hem bedenime hem de ruhuma iyi geliyor sizlerle çalışmak. Hem uzuuunn yıllardan sonra kendimi ilk kez bu kadar sağlıklı hissediyorum hem de sizlerin sayesinde bunu bir görev olarak görmüyorum.

Devamını gör

ÖZLEM ÇARIKÇIOĞLU

ozlem-carikcioglu-8754.jpg

Profesyonel sporculuk büyük küçük birçok sakatlığı beraberinde getirirken, DOiT ekibiyle çalışmak bunların üstesinden gelmemi sağladı. Yaşadığım en küçük problemde yer-zaman fark etmeden danışabildiğim, kendimi onlara rahatlıkla emanet edebildiğim, yenilikçi, alanında uzman fizyoterapist ve atletik performans koçlarıyla çalışmak büyük bir ayrıcalık. Olimpiyat yolunda az zamanda çok iş başardı...

Devamını gör

SEZER ÖZMEN

sezer-ozmen-4578.jpg

Yaşamış olduğum üzücü bir sakatlık sonrası en doğru yerin DOiT olduğunu bildiğim için buradayım. Buradaki aile ortamı, herkesin işini profesyonelce yapması ve farklı farklı metotlar uygulaması bana kendimi daha da iyi hissettirdi. Başta uzman fizyoterapist Adem Çalı Hoca olmak üzere Esra Hoca, Hilmi Hoca ve İbrahim Hoca bu işte ne kadar iyi olduklarını ilk günden göstermiş bulunmaktadır. ...

Devamını gör

OSMAN GÖZET

osman-gozet-4775.jpg

DOiT ile yaklaşık 3 yıl önce tanıştığımız için çok mutluyum. Tüm ekibin konusuna hakim, alanındaki gelişmeleri takip eden, iyi iletişim kuran ve son derece samimi olmasından dolayı gönül rahatlığıyla sportif rehabilitasyon, personal training ve medikal fitness yapmak isteyen aile üyelerime ve dostlarıma tavsiye etmeye devam ediyorum.

Devamını gör

Şaziye İvegin

saziye-ivegin-3317.jpg

DOiT´i size şöyle özetleyebilirim; İçten, samimi, işinde son derece profesyonel ve gerçekten size değer verdiğini hissettiren çok güzel bir ekip ve aile...

Devamını gör

Alev Kahraman

alev-kahraman-4202.jpg

Şubat 2016’dan beri yani bir seneden fazla Murat Çetinkaya’dan Muay Thai dersleri alıyorum. Vücudum bu süreç içerisinde son derece fitleşti ve belirgin bir şekilde sıkılaştım. Paralel olarak bilinçli olarak yavaş yavaş kilo vermeye başladım. Muay Thai’ye başlamam aslında aklımda olmayan bir spor olarak büyük bir tesadüf oldu. Murat Hoca’nın profesyonel yönlendirmesi, öğrencinin yapısına ve o ...

Devamını gör

Barış Bölükbaşı

baris-bolukbasi-8505.jpg

Uzman Fizyoterapist Adem Çalı yönetimindeki DOiT ekibi, kronikleşmiş problemlerimin önce kaynağını indi, sebeplerini buldu sonra hemen hızlı bir planlamayla tedaviye başladı. Önce Uzman Fizyoterapist Burak Bey’in uyguladığı GTOS tedavisiyle 3 seansta sancı ve ağrılarımdan kurtularak normal uyku düzenime ve hareket kabiliyetime kavuştum. Ardından deneyimli Atletik Koç İbrahim Halil Eldek ve Em...

Devamını gör

Ümit Tan

umit-tan-8600.jpeg

DOiT sahip olduğu vizyon ve misyon bakımından değil Avrupa, dünya standartlarını yakalamış bir tedavi ve performans merkezi olarak, gerek sakatlıklar gerek spora geri dönüş evresiyle birlikte ve branşa yönelik performans arttırımı konusunda tüm bilgi ve tecrübesiyle tarafımca tercih edilmiş olunmuştur. Kendinizi DOiT’e emanet etme konusunda tereddüt etmeyin DOiT is best ever!

Devamını gör

Nil Nuhoğlu

nil-nuhoglu-1793.jpg

Kadın bir sporcu olarak çoğu spor dalına ilgim olmasına rağmen, sadece fitness amaçlı başladığım DOiT’te, Murat Çetinkaya ile Muay Thai derslerine başlamak beni yeni bir kültürün de bir parçası olmaya yönlendirdi. Disiplin, istikrar ve motivasyonun asla eksik olmadığı,enerjinin de sınırlarının zorlandığı bir ders istiyorsanız, Murat Çetinkaya aradığınız antrenör.

Devamını gör

Aybars Kuday

aybars-kuday-1592.jpg

Adem, Burak ve İbrahim Hocalarım sayesinde yerinden oynatamadığım omuzum, eskisi kadar iyi hale geldi. O da yetmedi bir daha yüzemez diyenlere inat, omuzum tekrar ligde Sutopu oynayacak hale geldi. Nokta atışı teşhis, tedavi, antrenman programı ve yakın ilginiz için hepinize tekrar çok teşekkürler.

Devamını gör

Melike Yılmaz

melike-yilmaz-9279.png

Tedavim sürecinde DOiT ekibiyle çalışmaktan inanılmaz keyif aldım. Her aradığımda, en küçük sakatlığımda veya ağrım olduğunda, yoğun programına rağmen zaman ayırıp benimle ilgilenen, yoğun çalışma tempom nedeniyle gidemediğim zamanlar telefonla beni arayarak bana destek veren başta değerli Osman ve Adem Hocam olmak üzere tedavim boyunca benimle ilgilenen tüm DOiT ekibine çok teşekkür ederim.

Devamını gör

Arama Yap

+
doitLoad