saglik-611-b.jpg
features

Sporcu Sağlığı

Fizik tedaviden beklentiniz boyun, sırt bel, diz ağrıları gibi şikayetlerinizden kurtulmak; rehabilitasyondan beklentiniz, günlük yaşam aktivitelerine en kısa sürede dönebilmek olabilir. Doit sağlıklı yaşam merkezine gelen her birey konunun uzmanları tarafından değerlendirilir ve kişinin ihtiyacına yönelik tedavi ve egzersiz programına alınır.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Gtos Terapi

Gtos Terapi; özellikle klasik tedavilerden sonuç alamayan, ameliyat için uygun olmayan veya ameliyat olmak istemeyen, ağrılarından kurtulmak isteyen özellikle bel fıtığı ve boyun fıtığı hastaları için alternatif bir tedavi yöntemidir.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Osteopati

Osteopatlar yaklaşık 1000 saat süren ve anatomi, fizyoloji bilgileri ile osteopati yöntemlerinin öğretildiği dersleri almak zorundadırlar. Ülkemizde osteopati eğitimini doktor ve fizyoterapistler mezuniyet sonrasında almakta ve bu yöntemi uygulamaktadırlar. İlk kez 1900´lü yılların başında, elle yapılan düzeltmelerin...

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Schroth Terapi

3 Boyutlu Skolyoz Tedavisi

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Manuel Lenf Drenaj

Vücutta biriken hücrelerarası sıvının, toksin ve atıkların dokulardan kalbe doğru taşınmasını teşvik eden nazik bir terapi çeşididir.Manuel lenf drenajı, manuel terapi yöntemi müdahaleleri içinde özellikle doğumsal, cerrahi veya travma sonucu vücutta gelişebilecek ödem tedavisinde kullanılan özel bir tekniktir...

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Medikal Fitness

Kökenini rehabilitasyondan alan ve bireylerin spora özgü hareketlerini ya da günlük aktivitelerinde ihtiyaç duydukları hareket türlerini etkili ve güvenli bir şekilde sağlama amacı ile oluşturulmuş yaklaşımlar bütünüdür.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Beslenme ve Diyet

Optimal spor beslemesi, hem sporcunun performansını hem de sağlığını desteklemektedir. Kişiye özel olarak hazırlanan diyet spor beslenme uzmanları tarafından planlanmalıdır. Gerçek bir sportif performansa sahip olmak istiyorsanız, multidisipliner yaklaşım prensibini benimsemiş sayılı kuruluşlardan olan Doit Sağlıklı Yaşam Merkezi aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânları bir arada sunuyor.

Devamını Okumak İçin Tıklayın

Arama Yap

+
doitLoad