blog-3838-b.jpg

 

GTOS TERAPİSTİNİZİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

 

 

Uluslararası patent ve sertifikalara sahip olan ve yardımcı manuel tedavi ekipmanları barındıran GTOS Terapi, özellikle klasik tedavilerden sonuç alamayan, ameliyat için uygun olmayan veya ameliyat olmak istemeyen ve ağrılarından kurtulmak isteyen, bel fıtığı ve boyun fıtığı hastaları için alternatif bir tedavi yöntemidir.

 

Bununla birlikte nöromusküler ağrı üzerine 21. Yüzyıl tedavi metodu olmaya aday gösterilmiştir. Özellikle bel fıtığı ve boyun fıtığı hastalıklarında uygulanan, etkili ve kalıcı çözüm sağlayan bir tedavi yöntemi olmakla birlikte uygulama yapılan binlerce ağrılı ağır vakada, bel fıtığı ve boyun fıtığında tek seans sonunda elde edilen memnuniyet oranı %85,6’dır.

 

GTOS terapinin kaç seans olacağı, kalıcılığı ve verimliliği; kişiden kişiye ve hastalığın durumuna göre değişmekle birlikte, tedaviyi yapan kişi ile de doğrudan ilişkilidir.

Terapistin etkinliği, yetkinliği ve tecrübesi tedavi uygulama sayısını ve tedavinin başarı oranını büyük oranda etkileyen faktörlerden biridir.

 

GTOS Terapistinin Ehliyeti ve Yetkinliği Nasıl Anlaşılır?

 

Sadece fizyoterapistlerin uyguladığı bir tedavi olan GTOS terapistinizin, en az 5 yıllık manuel terapi alanında deneyimi ve eğitimi olan bir fizyoterapist olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında fizyoterapistin GTOS terapi uygulama tecrübesi artıkça tedavinin kalıcılığı ve etkinliği de o oranda artacaktır. DOiT’te, sadece GTOS terapi alanında çalışan, 10 yılı aşkın mesleki tecrübeye sahip uzman fizyoterapistler bu konuda yetkin ve etkili tedavi uygulaması yapmaktadırlar.

 

GTOS TERAPİ UYGULAMA SERTİFİKASI

 

GTOS Terapistin ehliyeti niteliğinde olan bu sertifika, genel GTOS Terapi Merkezi tarafından eğitimlere katılmış, başarıyla tamamlamış deneyimli fizyoterapistlere verilir. İstanbul'daki en fazla GTOS Terapi uygulama deneyimine sahip DOiT, uzun yıllardır yüksek memnuniyet oranıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Detaylı bilgi için; 0533 480 86 26 ve 0216 485 11 15 numaralı hattan bize ulaşabilir ya da https://www.doit.com.tr/gtos-terapi.html linkini tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  

AĞRISIZ YAŞAM'IN YENİ ADRESİ KADIKÖY!

DOiT güvencesiyle GTOS Terapi, Kadıköy şubesinde de hizmet vermeye başladı. Kalamış - Kadıköy şubesinden randevu almak için de 0533 480 86 26 ve 0216 485 11 15 numaralı telefonlardan bize ulaşablirsiniz.

 

Arama Yap

+
doitLoad