hikayemiz-8337-b.jpg

 

DOiT SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ

 

Fizyoterapist ve spor bilimcilerin aynı çatı altında iyi bir ekip olabileceği  hayali ile yola çıkan; Uzman Fizyoterapist ve Osteopat Adem ÇALI, Performans & Rehab Coach İbrahim Halil Eldek, Muay Thai & Kick Boks Antrenörü Murat Çetinkaya öncülüğünde Sağlıklı Yaşam / Sporcu Sağlığı ve Performansı alanında en güncel yaklaşımları, Türkiye’nin önde gelen profesyonel sporcuları ve takımlarıyla  çalışarak edindiğimiz tecrübelerle sentezleyerek oluşturduğumuz özgün bakış açımızla 2014 yılından itibaren ‘’DOiT Sağlıklı Yaşam Merkezi’’ olarak hizmet vermekteyiz.

 

Bu oluşum kapsamında, fizyoterapist- spor bilimci iş birliği ile sürekli eğitim ve gelişim felsefesinden taviz vermeden büyüyen, genç ve dinamik profesyonel ekibimiz sayesinde Türkiye’de tek, Dünya’da sayılı merkezlerden biriyiz.

 

"Eğer bir vücudunuz varsa siz bir atletsiniz." Bill Bowerman

 

Bu basit ilkeye dayanarak; DOiT’e gelen her hasta/üye, elit sporcunun aldığı hizmet kalitesine erişir. Spora meraklı tüm bireylere, her branştan profesyonel/amatör sporculara, fizyoterapi ve rehabilitasyon bünyesinde tedavi edilebilen tüm sağlık problemlerine yönelik dünya standartlarında hizmet sunulur.

 

Türkiye’nin en iyilerinden olan fizyoterapist ve antrenör kadromuzla her branştan yerli ve yabancı sporcuya; “Sportif Rehabilitasyon”"Atletik Performans" ve "Muay Thai Dersleri" ile hizmet veriyor, DOiT Akademi faaliyetlerimiz ile de fizyoterapist ve spor bilimci meslektaşlarımızın gelişimine katkı sağlıyoruz.

 

Arama Yap

+
doitLoad