spor-2012-b.jpg
features

Personal Training

Personal Training çalışmaları kişiye özel değerlendirmelerle programlandığı için kişinin tüm ihtiyaçlarına uygundur. Personal Training ile en hızlı gelişim ve en doğru çalışma ile maksimum verim sağlanır. Ayrıca deneyimli ve eğitimli Personal Trainer kontrolünde yapılan antrenman, sakatlıkların oluşumuna da engel olur.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Atletik Performans

DOiT’te Atletik Performans, hazırlık dönemi ve müsabaka dönemi süreçlerinde her branştan sporculara yönelik özel olarak geliştirilmiş programlarla gerçekleştirilmektedir. Çalışmalar sırasında doğru ve spora özgü hareket mekanikleri göz önünde bulundurulur.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Muay Thai & Kick boks

Uygulama yönünden bu sporun sertliği, spora alışma, gelişme ve tecrübe evreleri süresince değişkenlik göstermektedir.Dolayısıyla beklenti olarak kazanılmak istenen dövüşçülük yetisi en son seviyede kazanılır. Neden diye düşündüğümüzde cevabı çok basittir.Tecrübe ruhen ve bedenen kazanılır.Tekrarlarla geçen sürelerde vücut, öğreti doğrultusunda fiziksel yeterlilik kazanımları alır. Yeni başlayanlar için ilk olarak esneklik ve güce sahip olunması gerekir ki sonrasında istenilen seviyelerde vuruşlar yapılabilsin. Ayrıca maksimum kapasiteli kardiyovasküler sisteme de ihtiyaç vardır.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Pilates

Pilates, Joseph Pilates tarafindan gelistirilmis etkili bir egzersiz yöntemidir. Birçok çeşitli egzersizin var olduğu ve bu egzersizlerin sonsuz varyasyonlarının yapılabildiği Pilates egzersiz programı bireysel ihtiyaçlara göre çalışma programı olurşturalabilecek en etkili egzersiz sistemlerinden birisidir.

Devamını Okumak İçin Tıklayın

Arama Yap

+
doitLoad