saglik-611-b.jpg
features

Dik Duruş Sanatı

Yaşamak zorunda olduğunuz tek yer olan vücudunuzla konuşacaksınız. İlk nefesinizden, son nefesinize kadar sizi taşıyan bu yegâne aracın işleyişini öğrenecek ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan dengeye ve doğru duruşa ulaşacaksınız. Dik Duruş Akademisi programı, kamburluktan kurtulmak isteyenler için oluşturuldu ve uygulayan bir çok kişi tarafından memnuniyetle referans edildi. Sade, pratik ve son derece uygulanabilir bu programı evinizde, ofisinizde kısacası her yerde yapabilirsiniz ve sadece 8 haftada duruşunuzdaki değişimleri görmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Sporcu Performansı

Fizik tedaviden beklentiniz boyun, sırt bel, diz ağrıları gibi şikayetlerinizden kurtulmak; rehabilitasyondan beklentiniz, günlük yaşam aktivitelerine en kısa sürede dönebilmek olabilir. Doit konforlu yaşam merkezine gelen her birey konunun uzmanları tarafından değerlendirilir ve kişinin ihtiyacına yönelik uygulama ve egzersiz programı düzenlenir.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Osteopati

Osteopatlar yaklaşık 1000 saat süren ve anatomi, fizyoloji bilgileri ile osteopati yöntemlerinin öğretildiği dersleri almak zorundadırlar. Ülkemizde osteopati eğitimini doktor ve fizyoterapistler mezuniyet sonrasında almakta ve bu yöntemi uygulamaktadırlar. İlk kez 1900´lü yılların başında, elle yapılan düzeltmelerin...

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Manuel Lenf Drenaj

Manuel lenf drenajı, manuel uygulama yöntemi müdahaleleri içinde özellikle doğumsal, cerrahi veya travma sonucu vücutta gelişebilecek ödem giderici uygulamada kullanılan özel bir tekniktir...

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Medikal Fitness

Kökenini rehabilitasyondan alan ve bireylerin spora özgü hareketlerini ya da günlük aktivitelerinde ihtiyaç duydukları hareket türlerini etkili ve güvenli bir şekilde sağlama amacı ile oluşturulmuş yaklaşımlar bütünüdür.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
features

Beslenme ve Diyet

Optimal spor beslemesi, hem sporcunun performansını hem de sağlığını desteklemektedir. Kişiye özel olarak hazırlanan diyet spor beslenme uzmanları tarafından planlanmalıdır. Gerçek bir sportif performansa sahip olmak istiyorsanız, multidisipliner yaklaşım prensibini benimsemiş sayılı kuruluşlardan olan Doit Sağlıklı Yaşam Merkezi aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânları bir arada sunuyor.

Devamını Okumak İçin Tıklayın
DOIT’DEN HABERDAR OL!

Doit hakkında son gelişmelere haberlere ve kampanyalara
bu alandan ulaşabilirsiniz.

+

Arama Yap

+